CRGH1206F105R
MFR.Part #
CRGH1206F105R
JLCPCB Part #
C2109905
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS