CRGH1206F154R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH1206F154R
JLCPCB Part #
C2108102
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS