CRGH0603F53R6
MFR.Part #
CRGH0603F53R6
JLCPCB Part #
C4120930
Description
-55℃~+155℃ 200mW 53.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS