RP73D2B348KBTG
MFR.Part #
RP73D2B348KBTG
JLCPCB Part #
C4031178
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS