CRGH1206F12K1
MFR.Part #
CRGH1206F12K1
JLCPCB Part #
C4088592
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS