TE60B12RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TE60B12RJ
JLCPCB Part #
C1569841
Package
Plugin
Description
12Ω 60W ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS