CRGH1206F11R8
MFR.Part #
CRGH1206F11R8
JLCPCB Part #
C2107226
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS