CRGH1206F11K5
MFR.Part #
CRGH1206F11K5
JLCPCB Part #
C4144031
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS