RC1206FR-7W31R6L
MFR.Part #
RC1206FR-7W31R6L
JLCPCB Part #
C5720899
Description
-55℃~+155℃ 31.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS