CRGH1206F165R
MFR.Part #
CRGH1206F165R
JLCPCB Part #
C4018131
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS