CRGH0805J6R2
MFR.Part #
CRGH0805J6R2
JLCPCB Part #
C2099522
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS