CPF0603F210RC1
MFR.Part #
CPF0603F210RC1
JLCPCB Part #
C4013502
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS