CRGH0805J51R
MFR.Part #
CRGH0805J51R
JLCPCB Part #
C2099183
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 51Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS