CRGH0805J15R
MFR.Part #
CRGH0805J15R
JLCPCB Part #
C4084316
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS