CRGH0805J360K
MFR.Part #
CRGH0805J360K
JLCPCB Part #
C2099213
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 360kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS