CRGH0805J390K
MFR.Part #
CRGH0805J390K
JLCPCB Part #
C4336066
Description
-55℃~+155℃ 333mW 390kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS