CRGH0805J2R4
MFR.Part #
CRGH0805J2R4
JLCPCB Part #
C2099427
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.4Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS