ROX5SSJ160R
MFR.Part #
ROX5SSJ160R
JLCPCB Part #
C3398575
Description
-55℃~+200℃ 160Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS