CRGH0805J2M4
MFR.Part #
CRGH0805J2M4
JLCPCB Part #
C2101785
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.4MΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS