RA73F1J931RBTD
MFR.Part #
RA73F1J931RBTD
JLCPCB Part #
C3958743
Package
0603
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 931Ω Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS