CRGH0805J27R
MFR.Part #
CRGH0805J27R
JLCPCB Part #
C2099345
Description
-55℃~+155℃ 150V 27Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS