CRGH0805J1R5
MFR.Part #
CRGH0805J1R5
JLCPCB Part #
C2099449
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 150V 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS