RT0805BRD071K98L
MFR.Part #
RT0805BRD071K98L
JLCPCB Part #
C865278
Description
-55℃~+155℃ 1.98kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS