CRGV0805F511K
MFR.Part #
CRGV0805F511K
JLCPCB Part #
C4301474
Description
-55℃~+125℃ 125mW 511kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS