CRGH0805J130R
MFR.Part #
CRGH0805J130R
JLCPCB Part #
C2099409
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 150V 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS