CPF1206B100KE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF1206B100KE
JLCPCB Part #
C1699297
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS