CRGH0805J100R
MFR.Part #
CRGH0805J100R
JLCPCB Part #
C4144007
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS