CRGH0805J10R
MFR.Part #
CRGH0805J10R
JLCPCB Part #
C4282644
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS