WR08W4994FTL
MFR.Part #
WR08W4994FTL
JLCPCB Part #
C4347515
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.99MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS