CRGH0805F5K11
MFR.Part #
CRGH0805F5K11
JLCPCB Part #
C3927505
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.11kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS