CRGH2010F21K
MFR.Part #
CRGH2010F21K
JLCPCB Part #
C2145475
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 21kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS