CRGH0805F28K7
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH0805F28K7
JLCPCB Part #
C3918531
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS