CRGH0805F28R7
MFR.Part #
CRGH0805F28R7
JLCPCB Part #
C2101962
Description
-55℃~+155℃ 150V 28.7Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS