CRGH0805F182K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH0805F182K
JLCPCB Part #
C3998728
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS