CRGH0805F162K
MFR.Part #
CRGH0805F162K
JLCPCB Part #
C4026773
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS