CRGH0805F12K7
MFR.Part #
CRGH0805F12K7
JLCPCB Part #
C2101312
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 150V 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS