CRGH0805F12K4
MFR.Part #
CRGH0805F12K4
JLCPCB Part #
C2101316
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 150V 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS