CRGH0805F120R
MFR.Part #
CRGH0805F120R
JLCPCB Part #
C2105501
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 150V 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS