CRGH0805F100R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH0805F100R
JLCPCB Part #
C2090860
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 150V 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS