CRGH0805F100K
MFR.Part #
CRGH0805F100K
JLCPCB Part #
C2091410
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 150V 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS