CRGH0805F200K
MFR.Part #
CRGH0805F200K
JLCPCB Part #
C4166102
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS