CRGH0805F102K
MFR.Part #
CRGH0805F102K
JLCPCB Part #
C3993926
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS