CRGH0603J560R
MFR.Part #
CRGH0603J560R
JLCPCB Part #
C4176608
Description
-55℃~+155℃ 200mW 560Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS