CRGS0603J560R
MFR.Part #
CRGS0603J560R
JLCPCB Part #
C2123836
Description
-55℃~+155℃ 250mW 50V 560Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS