RN731JTTD10R2F25
MFR.Part #
RN731JTTD10R2F25
JLCPCB Part #
C4064995
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS