RP73D2B178RBTG
MFR.Part #
RP73D2B178RBTG
JLCPCB Part #
C4248650
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS