CRGH0603F9K53
MFR.Part #
CRGH0603F9K53
JLCPCB Part #
C4214983
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS