CRGH0603F953K
MFR.Part #
CRGH0603F953K
JLCPCB Part #
C2098938
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 953kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS