CRGH0603F8K66
MFR.Part #
CRGH0603F8K66
JLCPCB Part #
C2098291
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 8.66kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS