RT0603WRB077R87L
MFR.Part #
RT0603WRB077R87L
JLCPCB Part #
C4144143
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.87Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS